Kawasaki KX Akciók

Tekintse meg hatalmas kedvezményeinket Kawasaki KX modelljeinkre!

Kawasaki KX450 - 2 900 000 Forint

A KX név a győzelmek szinonimája, hiszen több Supercross és Motocross bajnoki címet szerzett, mint bármely más gyártó. A KX450 motorkerékpár a KX termékcsalád csúcsdarabja, amelyet kizárólag azzal a céllal építettek, hogy uralja a pályát.

Kawasaki KX250 - 2 800 000 Forint

A KX250 egy világbajnok gép, amit azért építettek neked, hogy te
lehess a következő!

Légy a következő bajnok. A következő legenda. A KX250-nel eljött a te időd! Megújult vázzal, váltóval, és erősebb motorral.

Kawasaki KX65 - 1 250 000 Forint

Az első versenytől az első trófea magasba emeléséig, a versenyzőlegendák a KX-et választják. A versenypályákon való uralkodásra tervezve és győztesek számára építve, a KX65 versenyzésre kész gép, amelyet azzal a szándékkal terveztek, hogy a felnövekvő fiatal tehetségek kiteljesedését segítsék amíg első igazi versenyüket és bajnokságukat megnyerik.

Kawasaki KLX450 - 2 600 000 Forint

A KLX450 egy igazi enduró versenymotor, amely a motokrossz erejét az elektromos indítás kényelmével ötvözi.

Kawasaki KLX110R - 1 000 000 Forint

A kis motor nagy élményt jelent a KLX110 esetében. A kaland itt kezdődik.

Kawasaki KLX140 R L - 1 400 000 Forint

A KLX140R motorkerékpárok magabiztos kezelhetőségükkel ideális belépők a terepmotorozásba. A könnyen vezethető KLX140R modellcsalád 144 köbcentiméteres motorral, puha felfüggesztéssel és nyomógombos elektromos indítással rendelkezik, így nagyszerű úttörőkké válnak.

A képek illusztrációk. A feltüntetett árak 2023. augusztus 31-től visszavonásig vagy a készlet erejéig érvényesek. A tájékoztatás nem teljes körű, ajánlatnak nem minősül. Az esetleges elírásokért nem vállalunk felelősséget, a változtatás jogát fenntartjuk. További kérdés esetén érdeklődjön ide kattintva.

Visszahívjuk?

+36

* A megadott telefonszámot nem használjuk fel későbbi, marketing célú megkeresésre.